Informacje dotyczące jubileuszu 50-lecia ZSS

Szanowni Państwo,

Drodzy Absolwenci, byli pracownicy Szkoły, Przedsiębiorcy, Przyjaciele Szkoły,

      Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy, którego obchody odbędą się w sobotę 25 maja 2024 roku. Ukonstytuował się zespół przygotowujący jubileusz, pod przewodnictwem Dyrektora ZSS mgr inż. Janusza Tomasa. Od kilku miesięcy przygotowujemy moc atrakcji, które pozwolą nam świętować i cieszyć się wspólną historią, spotkać się ze swoimi koleżankami, kolegami ze szkolnej ławy, a także z nauczycielami. Podczas uroczystości będą Państwo mieli okazję zapoznać się z sukcesami i zmianami które dokonały się w naszej szkole w ostatnim czasie.

   Ramowy plan jubileuszu w dniu 25 maja 2024 r. przedstawia się w następujący sposób:

  • 9:00 - msza święta - Bazylika św. Wincentego a`Paulo,
  • 11:00 - uroczystość jubileuszowa - Filharmonia Pomorska,
  • 13:30 - spotkanie - piknik - Zespół Szkół Samochodowych.

    W związku z kosztami organizacji jubileuszu jesteśmy zmuszeni prosić Państwa-Absolwentów „Samochodówki”, którzy zechcą uczestniczyć w obchodach, o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej z deklaracją wpłaty 100,00 zł. W tym celu zostało utworzone specjalne subkonto, na które będziemy prosić  o wpłaty w okresie styczeń-marzec 2024 r.

   Jednocześnie zapraszamy pracodawców i przyjaciół naszej szkoły do wsparcia nas  w organizacji uroczystości jubileuszowej. W zamian oferujemy reklamę Państwa Firm w przygotowywanym przez nas wydawnictwie, logo na ściance fotograficznej, a także prezentację Firmy w uzgodnionym indywidualnie formacie (np. na dziedzińcu szkolnym w formie namiotu, prezentacji, w formie plakatu lub innych działań marketingowych).

   Miło nam poinformować, że patronat nad naszym jubileuszem objął Prezydent Miasta Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

   Dalsze informacje będziemy Państwu przekazywać sukcesywnie.

 

Prasa o jubileuszu ZSS:

Express Bydgoski

 

(PO WYPEŁNIENIU I WYSŁANIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO POJAWI SIĘ NUMER KONTA BANKOWEGO W DOLNEJ CZĘŚCI STRONY)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Daklaruję wpłatę 100 zł do 31 marca 2024 r.