Doradztwo zawodowe w ZSS

 

Drogi Rodzicu

 

  • Jestem doradcą zawodowym w naszej szkole. W poprzednich latach Twoje dziecko miało  możliwość skorzystania z usług doradczych prowadzonych na terenie placówki.
  • Uczestnictwo w  tego rodzaju  zajęciach pozwala Twojemu dziecku dokonać przemyślanego  wyboru przyszłej ścieżki zarówno zawodowej jak i edukacyjnej. Nie chodzi tu o wybranie konkretnego zawodu, lecz otwarcie umysłu na pełen zakres możliwości , odpowiadający  jego potencjałowi .
  • Dzięki tym spotkaniom Twoje dziecko lepiej  pozna siebie, zrozumie wartość kompetencji miękkich i będzie umiało ocenić perspektywiczność określonych profesji. A przede wszystkim będzie lepiej przygotowane do świadomego wyboru ścieżki, którą pragnie podążać.
  • Drogi Rodzicu, zapraszam na spotkanie  również  Ciebie. Czasami  trudno porozumieć się ze swoim dzieckiem, popatrzeć z jego perspektywy na zmieniający się świat.

 

Zapraszam serdecznie

Anna Zielińska     

 

 

Wtorki  od godz. 12.30 do godz. 13.30 (pokój nauczycielski - Anna Zielińska, e-mail: zielinska@zss.pl) lub  w terminie, który będzie możliwy zarówno dla Was jak i  doradcy.

                                                                                              

Pozdrawiam 

Wasz doradca

 

Doradcami zawodowymi w ZSS są również: