Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Samochodowa Szkoła Roku 2007, 2013, 2015, 2016, 2017 czytaj więcej

Rekrutacja

Uwaga Kandydaci do Zespołu Szkół Samochodowych

Został zakończony kolejny etap rekrutacji - wybór typu szkoły i kierunku kształcenia oraz generowania papierowego podania z elektronicznego systemu rekrutacji. Kto nie dostarczył papierowego podania do Punktu Naboru w szkole pierwszego wyboru (najwyższe miejsce w preferencjach wyboru), ten został zweryfikowany negatywnie i może uczestniczyć wyłącznie w naborze dodatkowym. Przechodzimy do kolejnego etapu - dostarczenie do szkoły pierwszego wyboru dokumentów z gimnazjum:

  •      świadectwo ukończenia gimnazjum
  •      zaświadczenie o wynikach z egzaminu gimnazjalnego

Dokumenty te należy dostarczyć do szkoły w terminie od piątku 22 czerwca do wtorku 26 czerwca do godz. 12.00. Czasu jest niewiele, trzeba się więc pospieszyć. Dokumenty te pozwolą miejskiej komisji rekrutacyjnej na zakwalifikowanie Was do upatrzonych szkół.

Listy zakwalifikowanych kandydatów zostaną opublikowane w szkole w dniu 6 lipca 2018 roku o godz. 12.00, jednak ze względu na ochronę danych osobowych (RODO) nie będziemy nikogo informować telefonicznie o wynikach naboru. Należy to sprawdzić osobiście w szkole.

Podpisanie przez Waszych Rodziców lub innych opiekunów prawnych woli podjęcia nauki kończy proces rekrutacji. Należy to wykonać w terminie  od 6 lipca godz. 12.00 do 13 lipca do godz. 10.00.

13 lipca 2018 o godz. 12.00 opublikujemy listę przyjętych. Od tej chwili będziecie uczniami naszej szkoły.

Osoby, które nie zostały przyjęte do szkoły będą mogły w trybie uzupełniającym ubiegać się o przyjęcie na wolne miejsca w terminie od 6 lipca 2018. Zapraszamy wszystkich chętnych lub jeszcze niezdecydowanych.

 

************************************************************************************

 

UWAGA !!! - RUSZA NABÓR NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Przypominamy wszystkim Gimnazjalistom, że od czwartku 17 maja 2018 roku będzie czynna strona internetowa rekrutacji elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych.
Adres rekrutacji to:

https://bydgoszcz.edu.com.pl/kandydat

Jeśli będziesz miał/miała trudności w zalogowaniu się do systemu, założeniu loginu lub problem we właściwym wyborze kolejności swoich preferencji naborowych - zgłoś się w punkcie naboru naszej szkoły. Udzielimy Ci wszechstronnej pomocy w złożeniu podania o przyjęcie do naszej szkoły.

*************************************************************************************

Rekrutacja kandydatów do Technikum Samochodowego i Branżowej Szkoły Samochodowej na Rok Szkolny 2018/2019 zostanie przeprowadzona w okresie maj - czerwiec - lipiec 2018 roku, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rok szkolny 2018/2019

W sobotę 17 marca 2018 roku odbyły się w naszej szkole

"Drzwi Otwarte"

informujące o działalności szkoły i planowanych kierunkach kształcenia.

Na relację fotograficzną z przebiegu tego wydarzenia zapraszamy do zakładki TEMAT TYGODNIA.

 

Zadzwoń do nas

52 342 39 39