Web info

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj85
Wczoraj566
W tygodniu651
W miesiącu9576
Wszystkich718514

Logowanie

Dyrekcja Zespołu Szkół Samochodowych

DYREKTOR
mgr inż. Janusz Tomas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WICEDYREKTORZY
mgr inż. Ireneusz Kulczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Krzysztof Król Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KIEROWNIK ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
mgr inż. Jacek Wąsikowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KIEROWNIK OŚRODKA EGZAMINACYJNEGO
mgr Dariusz Średziński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


PEDAGOG SZKOLNY
dr Daria Wojtkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KIEROWNIK GOSPODARCZY
mgr Katarzyna Szułczyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


GŁÓWNA KSIĘGOWA
mgr Anna Weckwerth Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.