Web info

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj337
Wczoraj588
W tygodniu337
W miesiącu13453
Wszystkich722391

Logowanie

LAKIERNICY W ZESPOLE SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH – zajęcia dodatkowe

   W dniu 25.02.2017 dzięki uprzejmości Pana Grzegorza KRAJEWSKIEGO, właściciela zakładu blacharsko lakierniczego
AUTO NAPRAWY s.c. G.J Krajewscy uczniowie naszej szkoły  kształcący się w zawodzie LAKIERNIK mieli możliwość realizacji dodatkowych zajęć praktycznych z zakresu przygotowania powierzchni elementu karoserii pojazdu samochodowego do nakładania powłok lakierniczych.

   W dniu 25.02.2017 dzięki uprzejmości Pana Grzegorza KRAJEWSKIEGO, właściciela zakładu blacharsko lakierniczego AUTO NAPRAWY s.c. G.J Krajewscy uczniowie naszej szkoły  kształcący się w zawodzie LAKIERNIK mieli możliwość realizacji dodatkowych zajęć praktycznych z zakresu przygotowania powierzchni elementu karoserii pojazdu samochodowego do nakładania powłok lakierniczych.

Były to kolejne z serii zajęć oferowanych uczniom kształcącym się w zawodzie lakiernik.

Zajęcia obejmowały zapoznanie się z: procesem technologicznym nakładania powłok lakierniczych przy lakierowaniu regeneracyjnym oraz realizacji procedur przygotowania objętościowego i masowego materiałów do realizacji procesu lakierowania.

Opiekunem grupy był Tomasz KAŁACZYŃSKI