Web info

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj337
Wczoraj588
W tygodniu337
W miesiącu13453
Wszystkich722391

Logowanie

Szkolenie Yamaha

 

27 lutego oraz 1 marca 2017 roku, uczniowie klas motocyklowych Zespołu Szkół Samochodowych mieli możliwość uczestniczenia w profesjonalnym szkoleniu przeprowadzonym przez
Dyrektora  d/s Technicznych Yamaha Polska

p. Piotra Piszcza.

 

   27 lutego oraz 1 marca 2017 roku, uczniowie klas motocyklowych Zespołu Szkół Samochodowych mieli możliwość uczestniczenia w profesjonalnym szkoleniu przeprowadzonym przez przez
Dyrektora  d/s Technicznych Yamaha Polska p. Piotra Piszcza.

Wykłady prowadził i służył wszelką pomocą asystent p. Tomek, który w sposób rzeczowy i bardzo zwięzły szkolił serwismenów z całej Polski. Uczniowie naszej szkoły mogli skorzystać z nowinek technologicznych
i konstrukcyjnych , które na sezon 2017 przygotował koncern YAMAHA. W 3-godzinnym szkoleniu uczestniczyli oprócz uczniów, nauczyciele praktycznej nauki zawodu, którzy mogli zapoznać się z nowymi modelami motocykli i skuterów, ich obsługą, pomiarami i serwisowaniem.
   Pan Dyrektor Yamaha Polska Piotr Piszcz przekazał po szkoleniu na potrzeby szkoły, nieodpłatnie, skuter YAMAHA X-MAX, który służyć będzie niebawem uczniom naszej szkoły do zajęć warsztatowych, w trakcie których dokonywane będą wszelkie czynności diagnostyczne oraz pomiarowe.     
Serdecznie dziękujemy  :)