Web info

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj337
Wczoraj588
W tygodniu337
W miesiącu13453
Wszystkich722391

Logowanie

Konkurs „Zielono mi”- Bydgoski Grant Ekologiczny

 

 

Dnia 10 listopada 2016r. zostały rozdane nagrody w konkursie pn:. „Zielono mi” organizowanego przez naszą szkołę w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy i Urzędu Miasta Bydgoszczy Wydziału Zintegrowanego Rozwoju.

Dnia 10 listopada 2016r. zostały rozdane nagrody w konkursie pn:. „Zielono mi” organizowanego przez naszą szkołę w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy i Urzędu Miasta Bydgoszczy Wydziału Zintegrowanego Rozwoju.

Konkurs był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych. Ich zadaniem  było propagowanie zdrowego stylu życia w szkole i w środowisku lokalnym ( korzystanie z rowerów, piesze wycieczki, zdrowa żywność, polecanie terenów w Bydgoszczy służących odpoczynkowi itp.) ale jednocześnie zwracanie uwagi na duże zanieczyszczenie środowiska i zapobieganie temu.

Uczniowie mieli nakręcić film z przedsięwzięcia lub zrobić prezentację w programie PowerPoint.

Nadesłane prace były praco- i czasochłonne. Uczniowie gimnazjum wnikliwie odnieśli się do tematu konkursu.

Jury przyznało nagrody:

III miejsce

Oskar Zakrzewski

II miejsce

Klara Grobelska

Julia Knop

I miejsce

Michalina Szopińska

Julia Bukolt

GRATULUJEMY

 

opracowała Bożena Łukaszczyk