Web info

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj339
Wczoraj588
W tygodniu339
W miesiącu13455
Wszystkich722393

Logowanie

Wizyta w zakładzie blacharsko lakierniczym AUTO NAPRAWY s.c. G.J Krajewscy

 

 

W dniu 05.11.2016 dzięki uprzejmości Pana Grzegorza KRAJEWSKIEGO, właściciela zakładu blacharsko lakierniczego AUTO NAPRAWY s.c. G.J Krajewscy uczniowie naszej szkoły  kształcący się w zawodzie LAKIERNIK mieli możliwość realizacji dodatkowych zajęć praktycznych z zakresu przygotowania powierzchni elementu karoserii pojazdu samochodowego do nakładania powłok lakierniczych.

W dniu 05.11.2016 dzięki uprzejmości Pana Grzegorza KRAJEWSKIEGO, właściciela zakładu blacharsko lakierniczego AUTO NAPRAWY s.c. G.J Krajewscy uczniowie naszej szkoły  kształcący się w zawodzie LAKIERNIK mieli możliwość realizacji dodatkowych zajęć praktycznych z zakresu przygotowania powierzchni elementu karoserii pojazdu samochodowego do nakładania powłok lakierniczych.

Zajęcia obejmowały zapoznanie się z: techniką oczyszczania powierzchni, maskowania, zabezpieczania powierzchni prze korozją, metodyki przygotowania i nakadania masy szpachlowej, wyrównywania powierzchni, nakładaniu powłok natryskowych.

Było to pierwsze z planowanych spotkań. A kolejnych spotkaniach uczniowie będą mogli zapoznać się z kolejnymi etapami procesu technologicznego nakładania powłok lakierniczym przy lakierowaniu regeneracyjnym.