Web info

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj339
Wczoraj588
W tygodniu339
W miesiącu13455
Wszystkich722393

Logowanie

Podpisanie współpracy barterowej z firmą Skup Aut Kapral-Car Bydgoszcz

Na początku nowego roku szkolnego w gabinecie Dyrektora została podpisana umowa barterowa
z przedstawicielem firmy Skup Aut Kapral-Car Bydgoszcz Panem Bartoszem Wojtkowiakiem. W ramach umowy firma Kapral-Car wypożyczyła w pełni sprawny samochód marki VW Passat do szkolnej pracowni elektrotechniki i elektroniki samochodowej.

Na początku nowego roku szkolnego w gabinecie Dyrektora została podpisana umowa barterowa z przedstawicielem firmy Skup Aut Kapral-Car Bydgoszcz Panem Bartoszem Wojtkowiakiem. W ramach umowy firma Kapral-Car wypożyczyła w pełni sprawny samochód marki VW Passat do szkolnej pracowni elektrotechniki i elektroniki samochodowej. Pojazd posłuży jako pomoc dydaktyczna, na której przyszli elektromechanicy będą mogli ćwiczyć diagnozowanie i naprawę układów elektrycznych i elektronicznych tj. sensoryka i aktoryka w układzie sterownia silnikiem benzynowym, w układzie ABS, w układzie poduszek powietrznych, w module komfortu (w tym magistrala CAN).
Dodatkowo Pan Bartosz Wojtkowiak zadeklarował pomoc w postaci doposażenia sal przedmiotowych w pomoce dydaktyczne w formie podzespołów samochodowych, jak i również możliwość odwiedzenia grupy zainteresowanych uczniów do siedziby firmy celem zobaczenia procesu recyrkulacji aut, które trafiają do kasacji.