Web info

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj84
Wczoraj566
W tygodniu650
W miesiącu9575
Wszystkich718513

Logowanie

Roboty z "Samochodówki" na Astro Festiwalu

 
W sobotę tj. 11 czerwca 2016 na Wyspie Młyńskiej odbył się Astro Festiwal, na którym nasza szkoła zaprezentowała roboty, które brały udział w zawodach walk robotów MiniSumo organizowanych przez UTP oraz roboty zbudowane na bazie kloców Lego Mindstorms.
 
W sobotę tj. 11 czerwca 2016 na Wyspie Młyńskiej odbył się Astro Festiwal, na którym nasza szkoła zaprezentowała roboty, które brały udział w zawodach walk robotów MiniSumo organizowanych przez UTP oraz roboty zbudowane na bazie kloców Lego Mindstorms. W momencie naszego wystąpienia na 30 min główną scenę opanowały roboty oraz dzieci, które chciały wypróbować zmechanizowanych zawodników na macie (istne szaleństwo :) )