Web info

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj339
Wczoraj588
W tygodniu339
W miesiącu13455
Wszystkich722393

Logowanie

Firma NOVOL w dniu 07.06.2016 r. gościła w naszej szkole

Firma NOVOL w dniu 07.06.2016 r. gościła
w naszej szkole prezentując technologie naprawy powłoki lakierniczej w sposób praktyczny,

co szczególnie zainteresowało uczniów biorących udział w spotkaniu

z przedstawicielami NOVOL-a

Od nowego roku szkolnego 2016/2017 uruchamiamy w naszej szkole klasę, w której uczyć się będą przyszli blacharze samochodowi oraz lakiernicy. Z tej też okazji zawitali do nas przedstawiciele firmy NOVOL, która objęła patronatem lakierników w naszej szkole. W trakcie dzisiejszego (07.06.2016 r.) spotkania p. Tomasz Tomczyk opowiadał o technologii wykonywania fabrycznych i naprawczych powłok lakierniczych, a także o rodzajach podkładów, szpachlówek, lakierów oraz materiałach wykorzystywanych w naprawach. Po części teoretycznej została zaprezentowana technologia naprawy powłoki lakierniczej w sposób praktyczny, co szczególnie zainteresowało uczniów biorących udział w dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielami NOVOL-a.