Web info

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj302
Wczoraj281
W tygodniu302
W miesiącu13134
Wszystkich737406

Logowanie

Firma OPONEO.PL w dniu 31.05.2016 r. gościła w naszej szkole

Firma OPONEO.PL w dniu 31.05.2016 r. gościła w naszej szkole prezentując historię, dokonania
i zamierzenia firmy. Przedstawiciele Oponeo.pl zaprezentowali również krótką lekcję dotyczącą budowy i eksploatacji opon i felg, połączoną
z konkursami i nagrodami.

Firma OPONEO.PL w dniu 31.05.2016 r. gościła w naszej szkole prezentując historię, dokonania i zamierzenia firmy. Przedstawiciele Oponeo.pl zaprezentowali również krótką lekcję dotyczącą budowy i eksploatacji opon i felg, połączoną z konkursami i nagrodami. Uczniowie klas III-ich - już na obecnym poziomie kształcenia - dostali propozycje pracy w Oponeo.pl, które jest niewątpliwie wyrazem docenienia poziomu kształcenia w naszej szkole. Uczniowie jak i przedstawiciele Firmy byli bardzo zadowoleni ze spotkania, obiecując sobie wzajemnie, kontynuację spotkań w przyszłości.