Web info

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj85
Wczoraj566
W tygodniu651
W miesiącu9576
Wszystkich718514

Logowanie

Firma OPONEO.PL w dniu 31.05.2016 r. gościła w naszej szkole

Firma OPONEO.PL w dniu 31.05.2016 r. gościła w naszej szkole prezentując historię, dokonania
i zamierzenia firmy. Przedstawiciele Oponeo.pl zaprezentowali również krótką lekcję dotyczącą budowy i eksploatacji opon i felg, połączoną
z konkursami i nagrodami.

Firma OPONEO.PL w dniu 31.05.2016 r. gościła w naszej szkole prezentując historię, dokonania i zamierzenia firmy. Przedstawiciele Oponeo.pl zaprezentowali również krótką lekcję dotyczącą budowy i eksploatacji opon i felg, połączoną z konkursami i nagrodami. Uczniowie klas III-ich - już na obecnym poziomie kształcenia - dostali propozycje pracy w Oponeo.pl, które jest niewątpliwie wyrazem docenienia poziomu kształcenia w naszej szkole. Uczniowie jak i przedstawiciele Firmy byli bardzo zadowoleni ze spotkania, obiecując sobie wzajemnie, kontynuację spotkań w przyszłości.