Web info

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj302
Wczoraj281
W tygodniu302
W miesiącu13134
Wszystkich737406

Logowanie

Wizyta przedszkolaków w ramach Klubu Małego Mechanika

W dniu dzisiejszym tj. 18.05.2016 naszą szkołę odwiedziła grupa przedszkolaków w ramach projektu "Klub Małego Mechanika". Maluchy mogli zobaczyć jak naprawia się samochody,
jak i również motocykle, co sprawiło im ogromną frajdę.

W dniu dzisiejszym tj. 18.05.2016 naszą szkołę odwiedziła grupa przedszkolaków w ramach projektu "Klub Małego Mechanika". Maluchy mogli zobaczyć jak naprawia się samochody, jak i również motocykle, co sprawiło im ogromną frajdę. W szczególności największą atrakcją okazał się stary rosyjski motocykl wojskowy z koszem do którego każdy chciał wejść. Dodatkowo dzieciaki mieli możliwość pobawić się robotami Lego Mindstorms. Każdy z uczestników po wykonanych zadaniach otrzymał legitymację Małego Mechanika.

Organizatorami przedsięwzięcia są:

dr inż. Tomasz Kałaczyński, mgr inż. Łukasz Zgórski, mgr inż. Tomasz Kasprowicz

Więcej informacji na stronie www.kmm.zss.pl