Web info

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj83
Wczoraj566
W tygodniu649
W miesiącu9574
Wszystkich718512

Logowanie

Spotkanie z Panem Dariuszem Gackowskim - Dyrektorem Regionalnym Sprzedaży firmy produkującej autobusy Solbus

 

W dniu 14.04.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Dariuszem Gackowskim - Dyrektorem Regionalnym Sprzedaży firmy produkującej autobusy Solbus, wcześniej Szefem Produkcji.

W dniu 14.04.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Dariuszem Gackowskim - Dyrektorem Regionalnym Sprzedaży firmy produkującej autobusy Solbus, wcześniej Szefem Produkcji.

Spotkanie odbyło się w ramach cyklicznych "Spotkań z techniką", na którym Pan Dariusz Gackowski omówił szczegóły produkcji autobusów. Czyli jak powstaję autobus począwszy od projektu, skończywszy na lakierowaniu nadwozia. Dzięki doświadczeniu Pana Dariusza, które zdobył przez lata jako Szef Produkcji mógł przedstawić uczestnikom spotkania jakie wymagania muszą spełniać pracownicy na poszczególnych działach produkcji. Dodatkowo omówił możliwość podjęcia pracy przez naszych uczniów podczas wakacji, która nie tylko daje możliwość zarobku, ale co najważniejsze daje możliwość zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym, co z pewnością przyczyni się do łatwiejszego zdobycia pracy po skończeniu szkoły.

Spotkanie zorganizował: dr inż. Tomasz Jarzyna