Web info

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj303
Wczoraj281
W tygodniu303
W miesiącu13135
Wszystkich737407

Logowanie

ZSS na targach edukacyjnych CV-2016

W piątek 1 kwietnia 2016 roku na terenie Bydgoskiego Centrum
Targowo-Wystawienniczego
w Myślęcinku
odbyło się forum szkół publicznych
pod nazwą CV-2016.

Nazwa nieco zawiła, oznacza Bydgoskie Targi Edukacyjne w nowej formule. Zaprezentowali się przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych miasta Bydgoszczy i przedstawili swoją ofertę edukacyjną gimnazjalistom na nowy rok szkolny.

Oczywiście Zespół Szkół Samochodowych również miał swoje stanowiska wystawiennicze wewnątrz hali targowej i na parkingu obiektu. Nasze stanowiska przygotowali: Łukasz Orchowski, Jacek Wąsikowski, Ireneusz Kulczyk. Obsługę targową sprawowali również: Marta Osiewalska, Bożena Łukaszczyk, Bartosz Dobek oraz Joanna Żabicka. Wielką pracę promocyjną wykonali uczniowie klas drugich i trzecich technikum, którzy wystąpili w strojach służbowych ERASMUS+. Zainteresowanie naszym stoiskiem i naszą ofertą było bardzo duże.  Było wiele pytań i ciekawych dyskusji. Interesowali się zarówno uczniowie, jak i rodzice. Wydaliśmy blisko 800 folderów informacyjnych.

Dużym zainteresowaniem cieszył się symulator jazdy zamontowany w samochodzie Peugeot 206, a to za sprawą naszego partnera motoryzacyjnego - firmy Kapral-Car. Bardzo dziękujemy za udzielone wsparcie.

Warto nadmienić, że nasze stoisko odwiedziła  Pani Iwona Waszkiewicz - Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy wraz z Panią Elżbietą Wiewiórą - Dyrektorem Wydziału Edukacji i Sportu UM Bydgoszczy. Pani Prezydent była żywo zainteresowana naszą ofertą oraz poziomem zainteresowania nią młodzieży gimnazjalnej.

Dziękujemy wszystkim za współpracę i przyczynienie się do uświetnienia wyglądu naszego stoiska. Szczególne podziękowania dla pana Rogera Szymańskiego za doprowadzenie do świetności naszego Fiacika Colo, który błyszcząc nowym lakierem wzbudzał ogromne zainteresowanie zwiedzających.


komentarz: IK
zdjęcia własne i Kapral-Car