Web info

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj302
Wczoraj281
W tygodniu302
W miesiącu13134
Wszystkich737406

Logowanie

Nasi uczniowie w Finale V Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2016 w kategorii Młody Mechanik

 

Czwórce naszych uczniów udało się zakwalifikować do finału V Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2016 w kategorii Młody Mechanik. Uczniowie Jakub Kujawski, Sebastian Szczygieł zajęli piąte miejsce, a uczniowie Marcin Kowal oraz Mateusz Cecelski zajęli dziesiąte miejsce.

 

Czwórce naszych uczniów udało się zakwalifikować do finału V Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2016 w kategorii Młody Mechanik. Uczniowie Jakub Kujawski, Sebastian Szczygieł zajęli piąte miejsce, a uczniowie Marcin Kowal oraz Mateusz Cecelski zajęli dziesiąte miejsce. Półfinał przypadł w terminie, kiedy uczniowie odbywali praktykę zagraniczną w Niemczech, ale to nie sprawiło problemu żeby rozwiązać prawidłowo zadania (no może po za problemami z niemiecką klawiaturą). Finał odbędzie się 31 marca 2016 podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Nauczyciele, który przygotowuję uczniów do Mistrzostw z zakresu diagnostyki układów mechanicznych w poj. sam. i obsługi przyrządów to mgr inż. Edward Rymaszewski i mgr inż. Mariusz Rakowicz oraz mgr inż. Łukasz Zgórski z zakresu diagnostyki układów elektronicznych w poj. sam.