Web info

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj85
Wczoraj566
W tygodniu651
W miesiącu9576
Wszystkich718514

Logowanie

Nasza współpraca z IVECO POLAND

W dniu 15.10.2015 Szkoła nasza otrzymała nietuzinkowy prezent. Dostarczono nam tajemniczą skrzynię, sygnowaną marką

 

IVECO


której zawartość od razu wzbudziła zainteresowanie naszych uczniów...

Zawartość skrzyni stanowił most napędowy z samochodu Iveco Daily typoszeregu 35S z najnowszych modeli (M.Y.2014). Most ten otrzymaliśmy całkowicie nieodpłatnie, bezpośrednio od firmy IVECO POLAND z Warszawy – przedstawiciela marki na nasz kraj. Fakt ten jest wynikiem odnowienia kontaktów kadry Zespołu Szkół Samochodowych z IVECO które miały miejsce kilka lat wstecz. Liczymy, że ten przekazany podarunek zapoczątkuje dalszą owocną współpracą.

Zmontowany przez naszych uczniów podzespół będzie stanowił ciekawy i co najważniejsze – nowoczesny - eksponat edukacyjny który wreszcie będzie mógł zastąpić archaiczne konstrukcje pamiętające zeszły wiek.

Jednocześnie składamy wielkie podziękowania za ogromne zaangażowanie p. Piotrowi Wójcikowi oraz p.Ernestowi Trzaskowskiemu z IVECO POLAND za otrzymany most napędowy a także firmie TRANSTECH za przetransportowanie go do Bydgoszczy.

Komentarz: Tomasz Łasecki