Web info

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj302
Wczoraj281
W tygodniu302
W miesiącu13134
Wszystkich737406

Logowanie

Szkolenie z firmy Castrol

W dniu 6.10.2015r. dziesiątka najlepszych naszych uczniów miała możliwość wziąć udział w szkoleniu firmy Castrol, które odbyło się w budynku naszej szkoły w ramach „Akademii Castrola”. Prowadzący szkolenie na początku wprowadził do zagadnień związanych z olejami stosowanymi w pojazdach samochodowych, po czym w bardzo ciekawy sposób z wykorzystaniem ciekłego azotu przedstawił nowoczesne technologie, które zostały zastosowane w takich produktach jak Castrol Edge Titanium oraz Castrol Magnatec. Na koniec szkolenia odbył się konkurs, w którym dwójka naszych uczniów odpowiadając prawidłowo na pytania związane z olejami samochodowymi wygrała m.in. profesjonalny kombinezon mechanika.  Dodatkowo dla szkoły został przekazany model pracującego tłoka silnikowego przedstawiający zasadę działania oleju Castrol Magnatec oraz materiały dydaktyczne, które z pewnością posłużą do uatrakcyjnienia zajęć.

Szkolenie odbyło się w ramach programu "Młode Kadry" organizowanego przez Inter Cars