Web info

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj300
Wczoraj281
W tygodniu300
W miesiącu13132
Wszystkich737404

Logowanie

Wycieczka do Sejmu

 

 


Dnia 3 czerwca 2015 roku na zaproszenie
posła na Sejm Łukasza Krupy
uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę
do budynku Sejmu Rzeczypospolitej
i na Stadion Narodowy.

Niżej krótka relacja z tego wyjazdu
 

Głównym celem podróży klas 1ET i 2ET był budynek Sejmu. Zanim jednak usiedliśmy w sejmowych ławach zwiedziliśmy Stadion Narodowy. Zwiedzanie Stadionu Narodowego wypełniło nam słoneczne przedpołudnie. Następnie zamieniliśmy stadionowe trybuny na te przy ul. Wiejskiej. Historię polskiego Sejmu przybliżył nam pan przewodnik. Niestety nie było w tym dniu obrad Sejmu ale poseł Krupa zorganizował wystawę fotografii woj. kujawsko –pomorskiego, którą z przyjemnością obejrzeliśmy. Obiad zapewniony w sejmowej stołówce niektórych rozczarował, wygląd tego miejsca odbiegał od wyobrażeń… o pełnych luksusu obiadach posłów. Na zakończenie naszej warszawskiej przygody poseł Krupa opowiedział o swoich działaniach oraz przyjął zaproszenie na spotkanie w naszej szkole. Tak więc wróciliśmy do Bydgoszczy  bogatsi o wiedzę jak działa i wygląda Sejm Rzeczypospolitej.

komentarz: Anna Butowska

Opracowanie: IK