Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Samochodowa Szkoła Roku 2007, 2013, 2015, 2016, 2017 czytaj więcej

Strajk w Oświacie zawieszony

Czwartek 25 kwietnia 2019 roku był ostatnim dniem strajku nauczycieli Zespołu Szkół Samochodowych, którzy postanowili protest zawiesić.
W trosce o interes uczniów klas maturalnych, w piątek 26 kwietnia zebrała się Rada Pedagogiczna i zatwierdziła w drodze uchwały klasyfikację końcową uczniów. W naszym odczuciu, żaden z uczniów klas czwartych nie ucierpiał z powodu strajku. Wszyscy uczniowie, którzy wykazali niezbędny poziom wiedzy, zostali sklasyfikowani pozytywnie i zostali absolwentami Technikum Samochodowego.

Zgodnie z harmonogramem Roku Szkolnego, dni 29 i 30 kwietnia są dniami wolnym od zajęć dydaktycznych, co oznacza, że odbędą się zajęcia obowiązkowe w sobotę 11 maja 2019 roku z planem wtorkowym. Będzie to normalny dzień zajęć. prosimy więc Sz. P. Rodziców o dopilnowanie frekwencji uczniów w szkole i na warsztatach. Mamy sporo do nadrobienia, więc każdy utracony dzień zajęć jest stratą podwójną.

W tym miejscu dziękujemy wszystkim Rodzicom, uczniom klas na wszystkich poziomach nauki, absolwentom oraz sympatykom zawodu nauczycielskiego i sympatykom naszej szkoły, za wyrazy i gesty wsparcia w tym trudnym dla nauczycieli czasie.

Zadzwoń do nas

52 342 39 39