Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Samochodowa Szkoła Roku 2007, 2013, 2015, 2016, 2017 czytaj więcej

Udział naszego eksperta w zmaganiach EuroSkills Budapeszt 2018

W dniach 26-28.09.2018 roku w Budapeszcie rywalizowali ze sobą reprezentanci z 28-u państw w 36-u dyscyplinach zawodowych . To łącznie ok. 600-set zawodników, których oceniało 500-set najlepszych w swoich dziedzinach ekspertów z Europy.
Wśród nich znalazł się nauczyciel przedmiotów zawodowych z Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Mgr inż. Robert Rydzewski oceniał zawodników w konkurencji AUTOMOBILE TECHNOLOGY. Jego zadanie była ocena poprawności wykonania procedur diagnostyczno-naprawczych podczas naprawy instalacji oświetlenia, systemów komfortu i wykrywania błędów w magistrali danych pojazdu samochodowego. Wiedza i umiejętności naszego nauczyciela zostały wysoko ocenione przez ekspertów branży samochodowej z innych krajów i organizatorów Euroskills.
EuroSkills to europejska wersja konkursu WorldSkills, który odbywa się co dwa lata w jednym z państw członkowskich. Zawody WorldSkills są organizowane od 1950 roku, zaś EuroSkills od 2008 roku. Celem obu wydarzeń jest promowanie umiejętności zawodowych, podnoszenie ich jakości oraz współpraca z pracodawcami w międzynarodowym środowisku. Wydarzeniu towarzyszyły rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe. Inicjatywa stworzyła również niepowtarzalną możliwość do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, promocji osiągnięć, a także nawiązywania kontaktów i budowaniu partnerstw edukacyjno-rynkowych.
Więcej informacji o EuroSkills w Budapeszcie i udziale polskiej reprezentacji możecie państwo znaleźć na stronach WordSkills Poland

Zadzwoń do nas

52 342 39 39