Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Samochodowa Szkoła Roku 2007, 2013, 2015, 2016, 2017 czytaj więcej

Szykuje się nam nowy eksponat dydaktyczny

Po raz kolejny nasza szkoła otrzymała znaczący prezent od IVECO POLAND z Warszawy oraz bydgoskiej firmy EXMOT - dealera i ASO Iveco. Przekazano nam kompletne zawieszenie przednie samochodu Iveco Daily 35S. Wykonany z niego zostanie wartościowy eksponat który obok wcześniej otrzymanego mostu napędowego będzie służył jako pomoc dydaktyczna w aktualnie odnawianej pracowni budowy pojazdów. Obu firmom (z którymi współpraca trwa od długiego czasu) bardzo dziękujemy za wsparcie.

Zawieszenie IVECOa

Przy okazji należy zaznaczyć, że starania w celu pozyskania eksponatu poczynił mgr inż. Tomasz Łasecki, żywotnie zainteresowany pozyskiwaniem pomocy dydaktycznych dla naszej szkoły.

Zadzwoń do nas

52 342 39 39