Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Samochodowa Szkoła Roku 2007, 2013, 2015, 2016, 2017 czytaj więcej

Ogłaszamy konkurs na projekt szkolnej maskotki "ZSS-bota" (robota transformersa).

transformers

Uwaga uczniowie!

Ogłaszamy konkurs na projekt szkolnej maskotki "ZSS-bota" (robota transformersa).

Celem konkursu jest stworzenie robota (transformersa) na bazie części samochodowych , który będzie zmontowany w szkole na podstawie najlepszego projektu, który zostanie wytypowany przez uczniów w głosowaniu.

Aby przystąpić do konkursu należy w terminie do 16 marca 2018 wysłać swój projekt w dowolnej technice tj.: szkicu, kolorowego rysunku, modelu 3D (SolidWorks, Inventor, Solid Edge) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku rysunków należy je zeskanować lub zrobić zdjęcie.

Projekty zostaną umieszczone na szkolnym Facebooku, gdzie będzie można na nie głosować (lajkować) do 23 marca 2018. Projekt, który otrzyma największą ilość polubień przejdzie do fazy realizacji.

Autorzy trzech najlepszych projektów otrzymają atrakcyjne nagrody.

Założeniem projektu jest to, aby robot nie przekraczam 200 cm wysokości, żeby można było go rozkładać na części w celu łatwego transportu.

Dodatkowo prosimy wszystkich uczniów o przynoszenie w miarę możliwości części, na podstawie których będzie można wykonać robota (stare części samochodowe, motocyklowe, itd.). W sprawie części proszę się kontaktować z nauczycielami: Janem Matusiakiem oraz Łukaszem Zgórskim.

Zadzwoń do nas

52 342 39 39